Baterie LiFePO4 12V 12.8V 38Ah

Kód: CAV14
2 hodnocení
Značka: Green Cell
14 741 Kč –39 %
126526 baterie lifepo4 12v 12 8v 38ah
14 741 Kč –39 % 8 909 Kč 7 363 Kč bez DPH
Vyprodáno

Lithium-železitá fosfátová baterie 38 Wh se vyznačuje výjimečnou životností, energetickou účinností a rychlostí nabíjení. Je to také důležitější a snadnější alternativa k olověným bateriím.

LiFePO4 si zachovává svou kapacitu přes 80 % i po 2 000 nabíjecích cyklech, čímž zajišťuje životnost více než 5 let. Díky nízkému samovybíjení je baterie plně funkční i po roce nepoužívání.

Baterie se používají k pohonu rekreačních vozidel a obytných automobilů, lodí a do fotovoltaiky.

Baterie jsou vybaveny systémem správy baterií BMS, který zajišťuje nejen bezpečnost nabíjení a vybíjení baterie, ale také teplotu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je baterie LiFePO₄?

LiFePO4 je lithium-fosfátová baterie s vysokou hustotou energie a nízkou rychlostí samovybíjení, která se používá hlavně k pohonu elektrických vozidel a používá se také v solárních zařízeních. Ve srovnání s tradičními olověnými bateriemi nabízejí LiFePO4 značné výhody, včetně vyššího nabíjecího a vybíjecího proudu, delší životnosti baterií a možnosti hlubokého vybití bez tendence snižovat celkovou kapacitu. I přes vyšší cenu se baterie LiFePO4 vyznačují výrazně nižšími provozními náklady, díky nimž se nákup rychle vyplácí. Nejvyšší energetická třída

Baterie LiFePO4 nabízejí vyšší hustotu energie než olověné baterie dostupné na trhu. Nemají žádný paměťový efekt, který snižuje skutečnou kapacitu baterie během provozu, a rychlost samovybíjení je nízká. Baterie mají také křivku plochého vybití a jsou proto považovány za nejbezpečnější dobíjecí baterie na trhu. Při nákupu lithium-fosfátové baterie si nemusíte dělat starosti s údržbou. Všechny baterie přirozeně ztrácejí energii, pokud nejsou používány. U LiFePO4 je tato ztráta snížena na minimum, což znamená, že budete mít přístup k energii kdykoli ji budete potřebovat.

 

Obrovská síla v malém pouzdře

Jednou z nejdůležitějších výhod baterie LiFePO4 je její aktuální výkon, tj. schopnost baterie dodávat maximální dostupnou energii v krátkém čase. Ve srovnání s jinými bateriemi dostupnými na trhu zajišťuje lithium stejný nebo dokonce vyšší výkon s méně než polovinou hmotnosti a velikosti olověné baterie. To znamená větší možnosti montáže a zjednodušenou instalaci! Díky všem těmto vlastnostem se nanofosfátové baterie často používají ke snížení celkové hmotnosti vozidla , např. na lodích, kde musí být udržována nízká hmotnost a vyváženost.

 

Připraveno k práci za jakýchkoli podmínek

Technologie LifePO4 zajišťuje tepelnou a chemickou stabilitu, což znamená, že teplota nemá významný vliv na jejich výkon. Mohou efektivně pracovat v širokém rozsahu teplot, od -20 ° C do 60 ° C při zachování vysoké kapacity. Baterie jsou navíc vybaveny vysoce kvalitním systémem správy baterií (BMS). Tento systém je zodpovědný za monitorování napětí a teploty článků během nabíjení i vybíjení. Pokud dojde k překročení kritických hodnot, systém vypne napájení a zajistí tak bezpečnost baterie a připojených zařízení. Recyklace těchto baterií je jednoduchá a nevytváří vysoké náklady, takže při nákupu fosfátové baterie výrazně snížíte množství elektronického odpadu a pomůžete chránit životní prostředí.

 

Nespočet aplikací

Baterie LiFePO4 byly vyvinuty speciálně pro zajištění snadného přístupu k efektivnímu zdroji energie, který zvládne i ty nejnáročnější podmínky. Používají se např. v elektrických automobilech, kde se díky své vysoké rychlosti vybíjení dokonale vyrovnají se spuštěním motoru a zajišťují stabilní a dlouhodobou jízdu. Používají se také všude tam, kde záleží na velikosti a hmotnosti zdroje energie, tj. v karavanech, elektrických lodích a invalidních vozících. Mezi další aplikace patří fotovoltaika, která se právě stává elektrickým standardem pro domácnosti a dokonce celé obytné oblasti.

Doplňkové parametry

Kategorie: 12V Lithiové LiFePo4
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.3 kg
Całkowita energia: 486,4Wh
Hmotnost: 6,3kg
Kapacita-Kapacita: 38Ah
Kód: CAV14
Napětí-Vstupní napětí: 12.8V
Pracovní teplota: od -10 do 45 °C
Typ: LiFePO₄
Velikost: 223x120x175mm
Výrobce: Green Cell
Zapojení-Připojení: M6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: