Elastické lano SM systém

Kód: 11612
27 hodnocení
667 Kč 551 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elastické lano pro SM systém neboli "Stabilizační a Mobilizační Systém" (originál od MUDr. Smíška) slouží k léčbě, prevenci, regeneraci páteře a kloubů a posílení celého těla. Jedná se o komplexní úspěšnou léčebnou metodu, kterou přes 30 let vyvíjel a do klinické praxe uvedl MUDr. Richard Smíšek. MUDr. Smíšek vychází z předpokladu, že pravidelným cvičením lze docílit obnovy narušené spirální stability u téměř každého pacienta.

SM systém je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít.

SM systém je metodika obsahující sestavy cviků, při kterých je potřeba elastické lano a které adekvátně aktivují ty svalové partie, které jsou díky sedavému způsobu života oslabeny, a protahují ty svalové partie, které jsou zkráceny.

Cvičení je vhodné pro jakoukoliv věkovou skupinu od 5 let do 100 let – děti, ženy, muži, senioři, těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce.

Lano 6 mm je speciálně navrženo a vyvinuto pro cvičení Spirání stabilizace (dříve SM-systém). Lano má naprosto specifický odpor a průtažnost.

Vysoká průtažnost lana (4x) je zajištěna nejen materiálem samotné gumy, ale také opletem, který si firma nechává vyrábět přímo namíru.

– speciální konstruovaná poutka pro upevnění na ruku a nohu s možností stáhnout poutko gumičkou

– pro sportovní účely je určeno lano silné 8 mm, to však není vhodné pro léčbu a regeneraci

Pokud jste začátečník, je žádoucí začít cvičit pod odborným dohledem. Cvičení není komplikované ale jsou v něm detaily, které sami nepohlídáte. Cvičení konzultujte se svým fyzioterapeutem.

Při každodenním poctivém (1h) cvičení doporučujeme lano měnit každé 2 roky.

Délka:  220 cm

Průměr:  6 mm

Poutka pro upevnění na ruku a nohu.

Lano nabízí čtyři možnosti volby síly:  1 kPa, 2 kPa, 3.5 kPa, 7 kPa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: